21 maja 2010

Drzazga pod paznokciem, piasek pod powiekami.




















Crossbird, rolleiowski shit.

19 maja 2010


























"Jest coś pięknego w tym zadowoleniu, w tej bezbolesności, w tych znośnych, przyczajonych dniach, kiedy ani ból, ani rozkosz nie mają odwagi krzyczeć, kiedy wszystko tylko szepcze i skrada się na palcach.."

16 maja 2010

15 maja 2010

t4t



Ten piątek pachniał tea for two

12 maja 2010





Słowo lub dwa.

11 maja 2010

se




Ukochany sezon konwaliowy.

1 maja 2010

.


Od jutra długo oczekiwane odcięcie od cywilizacji :)


A zdjęcie? seria "co by tu zrobić z ostatnią klatką". Szukałam czegoś wesołego, i na próżno- wesołe fotografie to na moim dysku towar deficytowy. Za to to mnie rozbawiło.